maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Konkursy i Zawody

KALENDARZ KONKURSÓW POWIATOWYCH W ROKU SZK. 2021/2022

 

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
KATEGORIA OPEN
1. III Powiatowy konkurs plastyczny „Cnoty w życiu św. Jadwigi Śląskiej” na podstawie dużej ścieżki w Trzebnicy dla kl. IV-VIII SP w Kuźniczysku
Małgorzata Noszczyk
31-03-2022 r. termin dostarczenia prac
08-04-2022 r. ogłoszenie wyników
spkuzniczysko@wp.pl
71 312 71 40
2. IX Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” SP w Powidzku
Paweł Bybel
06-04-2022 r. klasy 4-6, 07.04.2022 r. klasy 7-8
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93 517-971-126
3. XVII Konkurs Plastyczny – „Nasza mała Ojczyzna” pod hasłem: „Sport to zdrowie… dyscyplina moich marzeń”– wszystkie etapy edukacyjne SP w Osolinie
Joanna Słocińska- Głód
Prace do 21-04-2022 r.
ogłoszenie wyników 28-04-2022 r.
sposolin@wp.pl; jslocinskaglod@wp.pl
71 310-61-28
4. VI Konkurs plastyczny „Idiomy w obrazach” j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański SP 1 w Trzebnicy Anna Matwiszyn Do 15-04-2022 r. termin dostarczenia prac
13-05-2022 r. ogłoszenie wyników
amskot77@gmail.com
504 573 645

 

Szkoły Podstawowe
Klasy I-III
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. III konkurs „Dookoła świata” kl. II SP 1 w Trzebnicy
Izabela Głuchowska
Marta Poddębniak
28-02-2022 r. 24-03-2022 r.
izabela.gluchowska@sp1.trzebnica.net
668 264 535
2. XXI Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. II SP 2 w Trzebnicy
Iwona Gajska
Jadwiga Michalak
16-03-2022 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312 00 29
3. I Konkurs piosenki anglojęzycznej „Let’s sing” dla klas I-III SP 1 w Trzebnicy
Anna Śródka
Joanna Dybała Aleksandra Frankowska
05-04-2022 r. 28-04-2022 r.
srodkaanna4@gmail.com
606 292 738
4. X Konkurs „MISTRZ RACHUNKU”
kl. III
SP w Żmigrodzie
Jolanta Kurzbach
Joanna Czajkowska
07-04-2022 r.
edu.wczesnoszkolna@wp.pl spzmigrod@superszkolna.pl
698-713-092
5. XXIII Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla klas III SP w Krynicznie
Anita Młynarczyk, Anna Dawidowicz, Barbara
Stępień, Agata Klin
29-04-2022 r.
kryniczno@gmail.com
71 387-86-10
6. XXII Konkurs Matematyczny „Wesołe myślenie” dla klas III SP 3 w Trzebnicy
Róża Marczak
Renata Makles
06-05-2022 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
7. XI Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” kl. II-III SP w Urazie
Wanda Górna
09-05-2022 r.
spuraz@gmail.com
71 310-81-28
8. II Konkurs z języka angielskiego „English is fun” dla klas II-III SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Pera
Katarzyna Oliwa
12-05-2022 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310 21 56
9. XI Konkurs Komputerowy dla klas II-III SP w Ujeźdźcu Wielkim
Marzena Zaremba
17-05-2022 r.
zs-ujezdziec@wp.pl
71 312-77-22
Klasy IV-VI
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. X Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– kl. V SP w Pęgowie
Patrycja Zapotoczna ,Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
09-12-2021 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2. V Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla kl. IV SP w Wiszni Małej
Monika Witczak,
Aneta Waszkowiak, Jolanta Kupis
09-03-2022 r.
sp.wisznia@wiszniamala.pl
71 312 70 79
3. XVII Konkurs Biblijny „Triduum Paschalne” SP 3 w Trzebnicy
s.Lilianna Wypiór
Agnieszka Berełkowska-Goraś
25-03-2022 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
4. XIX Turniej Baśniowy dla klas IV SP 3 w Trzebnicy
Edyta Kozicka,
Małgorzata Gadowska
30-03-2022 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
5. I Powiatowy Konkurs Programowania w Scratchu dla kl. IV-VI SP nr 3 w Obornikach Śl.
Angelika Rozpara
prace do 08-04-2022 r. 08-05-2022 r.
sp3obornikisl@wp.pl
71 310 14 81
6. XX Konkurs Matematyczny „Potęga” dla kl. VI SP 2 w Obornikach Śląskich
Jolanta Dyjakon
Katarzyna Mackiewicz
13-04-2022 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
7. XXIII Konkurs Mitologiczny – kl. V SP 3 w Trzebnicy
Justyna Kędziora
14-04-2022 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
8. XI Konkurs Matematyczny „Sprawnie liczę” dla klas IV SP w Masłowie
Piotr Hartel
26-04-2022 r.
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 31 34
9. Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2022” dla klas V SP nr 2 w Trzebnicy
Agnieszka Kraska
Patrycja Hładun
05-05-2022 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
10. I Konkurs Geograficzny „Z mapą za pan brat!” SP w Osolinie
Artur Przystarz

11-05-2022 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
11. XX Dyktando „O złotą skuwkę” dla kl. IV i VI SP w Żmigrodzie
Dorota Warzocha
Dobrawa Jurkowska
Weronika Surmań
13-05-2022 r.
spzmigrod@superszkolna.pl
71 385-35-58
12. I Mistrzostwa Sudoku SP 1 w Trzebnicy
Aneta Jędrzejewska
18-05-2022 r.
aneta.jedrzejewska@sp1.trzebnica.net
609 247 066
Klasy VII-VIII
1. XX Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
12-01-2022 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2. III Konkurs polonistyczny „Z polszczyzną za pan brat” SP 3 w Obornikach
Małgorzata Dworniczak, Anna Wojciechowska
04-03-2022 r. 07-04-2022 r.
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
3. II Powiatowy konkurs Wiedzy o Krajach i Kontynentach pod hasłem „Podróż przez Azję” SP w Osolinie
Artur Przystarz
09-03-2022 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
4. VII Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
15-03-2022 r.
spkuzniczysko@wp.pl
71 312-71-40
magdalena.bugaj@sp.kuzniczysko.edu.pl
667 536 179
5. III Powiatowy konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” SP 3 w Trzebnicy
Aleksandra Cichoń
Elżbieta Wolska
17-03-2022 r.
aleksa.cichon@gmail.com
601-269-704
6. II Powiatowy Konkurs Recytatorski SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
18-03-2022 r.
kasiabkaminska@op.pl
71-312-08-84
7. XXI Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” SP w Urazie
Wanda Górna
05-04-2022 r.
spuraz@gmail.com
71 310-81-28
8. XX Powiatowy Turniej Regionalno-Ekologiczny „Nasza mała Ojczyzna” SP w Osolinie
Artur Przystarz
13-04-2022 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
9. XIV Konkurs „Znam Jana Pawła II” SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
Ks. Ireneusz Pelka
20-04-2022 r. 21-04-2022 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
10. III Powiatowy Konkurs Matematyczny „Delta”
dla kl. VII
SP 3 w Trzebnicy
Jowita Pietrzykowska-Dziwak
28-04-2022 r.
pietrzykowska-dziwakjowita@sp3.trzebnica.pl
71 312 08 74
11. XIV Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami” SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
Ewa Pasek
29-04-2022 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
12. II Powiatowy Konkurs „Matematyczne duety”
dla klas VIII
SP w Powidzku
Joanna Osio
03-06-2022 r.
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. II Powiatowy Konkurs „Co zobaczył satelita?” PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
16-12-2021 r.
arturprzystarz@o2.pl
609 303 864
2. III Konkurs Języka Angielskiego – kl. I-III PZS w Obornikach Śl.
Liliana Komorowska
Anna Dun
18-01-2022 r.
lilkom@poczta.fm
501-674-537
3. XIII Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka pod hasłem „Konflikty i spory o wodę” PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
25-02-2022 r. 11-04-2022 r.
arturprzystarz@o2.pl
609 303 864
4. V Powiatowy Konkurs „Eko-Ziemia” PZS nr 2 Trzebnica
Agnieszka Nurek
Anna Wasiluk
18-03-2022 r.
sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
71 312 04 88
723 463 525
5. IX Konkurs Regionalny „Piękna nasza Ziemia Trzebnicka” PZS w Obornikach Śl. (budynek LO)
Artur Przystarz
21-03-2022 r. 25-03-2022 r.
arturprzystarz@o2.pl
609 303 864
6. IV Konkurs Matematyczny „Pi-ngwin” – kl. I, II, III PZS nr 1w Trzebnicy
Elżbieta Wiącek
Anna Borzęcka
Joanna Majchrzak
24-03-2022 r. 05-04-2022 r.
pzs1@poczta.onet.pl
elzbieta.wiacek@pzs1trzebnica.pl
71 312 09 76, 604-165-342
7. I Konkurs polonistyczny „Retoryka ma moc!” PZS nr 1w Trzebnicy
Kamila Możdżeń-Berbeć
Monika Komisarczyk
31-03-2022 r.
pzs1@poczta.onet.pl
71 312 09 76
8. XX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej
(jęz. niemiecki, jęz. angielski)
PZS nr 1 w Trzebnicy
Anna Kępka
08-04-2022 r. 21-04-2022 r.
pzs1@poczta.onet.pl
71 312-09-76, 669 879 733