lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ZŁOTE SOWY 2022

Na podstawie Regulaminu przyznawania wyróżnień „ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 8 czerwca 2022 r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów oraz dodatkowych osiągnięć, przyznaje następujące wyróżnienia:

UCZNIOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III: 2 wyróżnienia „ZŁOTA SOWA” 2022
  • Juliusz Oliwa – Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie
  • Mateusz Rozpara – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich
  • w kategorii klas IV- VI: 2 wyróżnienia „ZŁOTA SOWA” 2022
  • Łucja Orlik – Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiszni Małej
  • Amelia Jonajtis – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie
  • w kategorii klas VII- VIII: 2 wyróżnienia „ZŁOTA SOWA” 2022
  • Marcelina Kopyś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  • Hubert Prędota – Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego w Obornikach Śląskich

szkoły ponadpodstawowe:

  • 2 wyróżnienia „ZŁOTA SOWA” 2022
  • Kinga Kraus – Liceum Ogólnokształcące im Karola Holteia w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich
  • Oliwia Pawlak – Liceum Ogólnokształcące im Karola Holteia  w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

NAUCZYCIELE – OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III – 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL – OPIEKUN „ZŁOTYCH SÓW”
  • Krzysztof Czechowski – Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie
  • w kategorii klas IV-VI – 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL – OPIEKUN „ZŁOTYCH SÓW”
  • Bożena Sadownik – Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego  „Niedźwiadka” w Trzebnicy
  • w kategorii klas VII-VIII – 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL – OPIEKUN „ZŁOTYCH SÓW”
  • Wanda Górna – Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie

szkoły ponadpodstawowe :

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL- OPIEKUN „ZŁOTYCH SÓW”
    • Anna Borzęcka – Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy

SZKOŁY:

– szkoły podstawowe:

w kategorii klas I- III

  • tytuł  SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie

w kategorii klas IV – VIII

  • tytuł  SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

– szkoły ponadpodstawowe:

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy

W sumie przyznano 15 tytułów „Złota Sowa”:

– 8 uczniom

– 4 nauczycielom

– 3 szkołom

W imieniu Zarządu SO „SOWA” – Maria Jaskólska